Sérum de Teins

Sérums de Teint jsou sjednocující přípravky pro péči o pleť, které poskytují přirozené pokrytí a zároveň umožňují pokožce dýchat. Jejich photo-protecting a anti-pollution účinné látky pomáhají vytvořit „štít“ na povrchu pokožky proti pollution částicím a volným radikálům vyvolaným slunečním zářením. Díky jejich dlouhodobému hydratačnímu účinku se pokožka po celý den cítí komfortně, aniž by pociťovala pnutí. Pleť je trvale hydratovaná a chráněna před drsnými vnějšími faktory. Odstín pokožky bude rovnoměrnější, jasnější a zářivější: je zaručen zdravý jas a vzhled pokožky. Dlouhotrvající hydratující receptura, nemastné a nekomedogenní složení.
Doporučeno pro všechny Skin Instant ©.

Poměrně často se většina Skin Instants© musí rozhodnout mezi efektivitou produktu péče o pleť a produktem zakrývajícím nedostatky. Tým Biologique Recherche věnoval výzkumu 3 roky, aby vytvořil ideální kombinaci výkonného pečujícího produktu a produktu s krycími vlastnostmi jako má make-up.
Biologique Recherche se rozhodl zacílit na 3 základní výzvy spojené s ochranou pokožky:
∙ Poškození pokožky díky polutantům a modrému světlu způsobené našim současným životním stylem
∙ Hydratace pokožky k udržení jejich funkcí jakožto bariéry na maximu
∙ Sjednocení odstínu, stabilita a výsledky
Tónující sérum je dostupné v 5 odstínech, takže si každý může vybrat správný produkt s ohledem na sezónu a změny v odstínu pokožky.