DIagnostika pleti

procedura

Proto abychom Vaši pleť mohli léčit a stabilizovat ji do zdravého stavu a mohli tak určit co nejvhodnější domácí a profesionální péči produktů Biologique Recherche, máme v našem Institutu diagnostický přístroj Skin Instant Lab od BR pro dokonalou analýzu pleti a její skutečný stav Skin Instant.

Co je Skin Instant – Jednoduše řečeno, naše pleť může být přirovnána k domu. Pokud je střecha špatně postavena a nemůže tak garantovat ochranu proti vnějším agresorům, pak vše uvnitř je vystaveno stresu a stává se zranitelným.
Za prvé se podívejme blíže na epidermis, právě jejíž povrch vytváří mladý a zářivý vzhled. Tento přístup, při kterém sledujeme neustálé propojení epidermis s hlubšími strukturami pleti, je znám jako „interface cosmetology”. To nám umožňuje porozumět tomu, jak aktivní kosmetické ingredience mohou dokonale působit od chvíle, kdy se dostanou do kontaktu s epidermis, bez potřeby projít skrz.

Člověk nemá jednu, ale několik pletí. Náš stav pleti se mění několikrát za den a rovněž tak i během celého života. Každý z nás má rozdílný „skin instant” , který se může během jednoho dne vyvíjet. Umělé rozdělení pleti na normální, suchou nebo mastnou poskytuje čistě psychologickou definici stavu pleti a dává pouze stacionární představu epidermální kosmetické nerovnováhy.

Stejný snímek epidermis ukazuje ve stejnou chvíli vyrovnané, dehydratované zóny a hyper sekreci mazu. Nevhodné ošetření může snadno vést k nové disbalanci, nebo reaktivovat starou. Např.: agresivní produkty pro takzvaně “mastnou” pleť mohou způsobit na epidermis problém s hydratací, zatímco nadměrně výživný produkt použitý na původně hypersebborhoickou pleť, nyní zjevně balancovanou, spustí návrat původního stavu pleti.

V neposlední řadě ovlivňují stav pleti vnější vlivy jako klima, teplota, klimatizace, kouř, znečištěné ovzduší a vnitřní faktory jako stres, hormony, hygiena a věk. Metodologie Biologique Recherche se zaměřuje na všechny tyto faktory a na to jak se vyvíjí při ošetření pleti. Proto mluvíme o “Skin Instant”.

Profesionálové Biologique Recherche jsou školeni tak, aby byli schopni analyzovat všechny tyto veličiny a doporučit klientovi při ošetření to nejvhodnější pro jejich “Skin Instant”.

Průběh diagnostiky pleti a konzultace:

Objednávka

Zaujala vás diagnostika pleti?