haute couture

služby

Jako průkopník v personalizovaném kosmetickém ošetření využila značka Biologique Recherche svých odborných znalostí z této oblasti, aby rozšířila individualizovaný přístup vytvořením speciálního programu péče na míru.
Program Haute Couture byl navržen tak, aby poskytl pro každý Skin Instants© vhodné produkty a unikátní ošetření vytvořené pouze pro Vás.

Stejně jako módní návrháři připravují novou kolekci, vyvíjejí naši experti produkty na míru, pro každého klienta individuálně v naší exkluzivní laboratoři v Paříži. Jejich jedinečné a vysoce koncentrované složení kombinuje vědecký přístup k personalizovanému kosmetickému ošetření s cílem dosáhnout mimořádných výsledků. Zcela unikátní přístup Biologique Recherche je založen na výjimečném pohledu na pleť. Upouští od konformních metod, místo toho zavádí Skin Instants©. Proto se ošetření a doporučené produkty mění, aby vyhovovaly potřebám Vaší pokožky při každé návštěvě salonu a stejně tak pro domácí použití.

Haute Couture program funguje ve světě již od roku 2011, v České republice a na Slovensku je nyní nabízíme jeho novou verzi, která je v nabídce vybraných expertních Biologique Recherche salonů.

Individuální program začíná komplexní diagnostikou pleti, protože výsledky diagnostiky umožňují vypracovat program „šitý na míru“ v trvání 1 měsíce s individuální přípravou produktů v laboratoři Biologique Recherche ve Francie přesně podle potřeb a stavu pleti klienta.

Klient obdrží individuální box s produkty BR, průvodce ošetřením, obsahující všechny detaily týkající se jak péče v salonu, tak i domácí péče. Během měsíce bude osobním BR expert provedeno vyhodnocení pleti klienta a poskytnuto odpovídající ošetření.

Na konci programu bude provedeno vyhodnocení výsledku expertem Biologique Recherche.

Program se skládá ze 3 fází:

Fáze 1: Měření/diagnostika

Expert Biologique Recherche provede komplexní precizní diagnostiku Skin Instant klienta. Pro toto zhodnocení využíváme unikátní přístroj: Skin Instant Lab©.  Tento přístroj změří pět parametrů pokožky: Úroveň hydratace (korneometrická sonda), Stav hydrolipidické bariéry (tewametrická sonda), Elasticitu pokožky (sonda elasticity), Intenzitu pigmentových skvrn (mexametrická sonda), Množství mazu (sebumetrická sonda).

Dále expert BR provede vizuální zhodnocení stavu pleti a vyfotí stav pleti a vyplní spolu s klientem Dermo-kosmetický dotazník

Po stanovení diagnostiky, odešle BR expert doporučení a instrukce týmu, který se zabývá složením produktů a vytváří jednotlivé formule. Vědecký tým BR zodpovědný za „Haute Couture“ program připraví v Paříži na základě podkladů jednotlivé krémy a séra, plně v souladu s klientovým stavem pleti

Fáze 2: Přípravná fáze

Přípravná fáze trvá 1 měsíc. Na základě diagnostiky a vizuální diagnózy vybere expert BR produkty, které zahájí přípravu epidermis pro následný program péče na míru.

 • V rámci přípravné fáze pomohou produkty BR posílit, zklidnit a vyrovnat pleť a připravit ji pro ošetření.
 • Je nezbytně nutné dodržet 1 měsíc přípravy mezi diagnostikou a zahájením programu „Haute Couture“.
 • Během této periody zvolíme nejvhodnější složení, které bude co nejvíce odpovídat potřebám a problémům pleti. Toto umožní do detailu propracovat ošetření na míru.

Po Přípravné fázi a 1 měsíc po diagnostice bude klientův osobní program „Haute Couture“ připraven.

Výrobní laboratoř Biologique Recherche v Paříži je vybavena špičkovým zařízením, které je využíváno k výrobě jednotlivých sér. Každý z těchto produktů ztělesňuje svým složením unikát, který je vyroben s maximální péčí  Biologique Recherche expertů. U všech produktů je věnována zvláštní pozornost složení, ať už jde o výběr aktivních ingrediencí, či nalezení nejlepšího způsobu, jak je po zpracování uchovávat. Všechny produkty jsou speciálně vytvořeny z databáze BR, která zahrnuje 70 aktivních ingrediencí, cíleně řeší specifické problémy každého typu Skin Instant©. Obdržíte luxusní balení produktů, které nesou na štítku obalu Vaše iniciály. Dále set obsahuje osobní kartu s popisem používání a kartu se seznamem ingrediencí.

Obsah „Haute Couture“ boxu

Box pro měsíční program bude obsahovat:

 • 2x krémy v 15ml balení
 • 8x séra v 7ml balení speciálně formulovaných v souladu s potřebami pleti klienta
 • návod k použití a dávkování a doporučení

Fáze 3: Fáze ošetření

Na adresu salonu bude z Francie zaslán Individuální Box pro domácí péči klienta. Box bude obsahovat krémy a séra pro 4. Fázi Ošetření a bude předán klientce pro domácí péči s návodem k použíti. Kompletní box odpovídá 1 měsíční domácí péči.

Během měsíce Vám Haute Couture specialistka provede 2 kosmetická ošetření, která podpoří a zrychlí účinnost individuálních produktů pro domácí péči, aby bylo dosaženo okamžitých a jedinečných výsledků.

V čem je exkluzivnost a výhody individuální péče o pleť „HAUTE COUTURE“

 1. Komplexní a osobní přístup ke klientovu.
 2. Detailní diagnostika založená na přesných měřeních Skin Instant© a testech.
 3. Vytvoření složení na míru a individuální doporučení pro produkty domácí péče.
 4. Produkty jsou formulovány individuálně a korespondují s klientovým Skin Instant ©.
 5. „Haute Couture“ = exkluzivní kosmetologie pro Vás.

 

Měsíční program „Biologique Couture“ obsahuje:

 • 1 x Set Haute Couture pro klienta
 • 2 x Ošetření v salonu
 • 1 x Diagnostika pleti přístrojem Skin Instant©Lab v salonu
 • Speciální Box vyrobený s kvalitní texturou a zlatým razítkem
 • Krémy a séra ve speciálně vyrobených lakovaných sklenicích a flakonech ve zlato-perleťové barvě
 • Krémy a séra označeny iniciály klienta
 • Brožura „Haute Couture“
 • Seznam ingrediencí
 • Návod k použití

Objednávka

Zaujaly vás naše služby?

Napište nám

Kontaktní FORMULÁŘ