O nás

Věříme ve vaši krásu

Salon Medical Esthet & Spa vznikl před 15 lety s cílem nabídnout svým klientům nadstandardní osobní péči a individuální přístup, který považujeme za velmi důležitý. Našim posláním je pomáhat ženám i mužům posouvat jejich pleť, léčit nehty, upravit jejich životní styl a vnitřní stav nejen skrz naši péči a produkty, ale i komplexní změnou jejich životosprávy.


Celkový stav těla se nám odráží na pleti, kůži i nehtech. Záleží nám na kvalitě a výsledcích tak, aby se naši klienti cítili vždy spokojeně, výjimečně a rádi se k nám vraceli. Věříme, že šťastný a se sebou spokojený klient nalezne v životě tu správnou rovnováhu. V našich salonech nabízíme oázu klidu v centru rušného města.

Majitelka Medical Esthet & Spa

Majitelka
Medical Esthet & Spa

Jaroslava valentová

Láska ke kosmetice, kráse a pomoci lidem realizovat své sny, taková byla celoživotní myšlenka Jaroslavy Valentové, Skincare expert, která pomáhá lidem měnit jejich životy už řadu let. Salon Medical Esthet & Spa založila před 15 lety, kdy se rozhodla předávat dál své celoživotní znalosti a lásku ke své práci. S lékařskou kosmetikou Biologique Recherche se poprvé setkala přímo v Paříži, nadchla jí svou unikátní filozofií a individuálním přístupem v péči o pleť. Její klienti jsou pro ni společně se svou rodinou prioritní a nejdůležitější, proto bylo spojení s touto inovativní značkou jasnou volbou. Své klienty učí řešit nejen jejich vnější krásu, ale především i tu vnitřní, která je základem té největší spokojenosti. Odměnou jsou jí výsledky ve šťastných tvářích, které se svými klienty sdílí a jsou jí motivací posouvat svou práci dál.

majitelka Bio Sculpture Institut

majitelka
Bio Sculpture Institut

Stanislava melE

Téměř 20 let byl každý den pro Stanislavu plný strategických plánů, cílů, jednání se zákazníky, dodavateli a vedení svého týmu vpřed v úspěšné mezinárodní společnosti. Tato práce ji řadu let naplňovala, ale jednoho dne to jednoduše přestalo dávat smysl. Nastal čas i věk plnit si pouze své plány a sny. A jeden z těch snů se pro ni stala v realitě nová pobočka Medical Esthet & Spa a Bio Sculpture na pražském Starém Městě. Cesta nebyla jednoduchá, ale její přání nabídnout ženám i mužům v Čechách tu nejkvalitnější přírodní nehtovou kosmetiku a péči, byla silnější. Stanislavy vize je naučit své klienty, že i upravené a zdravé nehty jsou naprosto stejně důležité jako zdravá krásná pleť či vlasy. 

TÝM JAROSLAVY VALENTOVÉ

BIOLOGIQUE RECHERCHE

iveta

senior
Biologique Recherche

karolína

senior
Biologique Recherche

jiřina

junior
Biologique Recherche

TÝM stanislavy mele

BIO sculpture institut

Eliška

Recepční

Lucie

Recepční

Kristýna

recepční

Anička

manikérka, pedikérka

Petra

manikérka, pedikérka

Valerie

manikérka, pedikérka

sledujte nás

Na instagramu