O nás

Věříme ve vaši krásu

Salon Medical Esthet & Spa vznikl před 15 lety s cílem nabídnout svým klientům nadstandardní osobní péči a individuální přístup, který považujeme za velmi důležitý. Našim posláním je pomáhat ženám i mužům posouvat jejich pleť, léčit nehty, upravit jejich životní styl a vnitřní stav nejen skrz naši péči a produkty, ale i komplexní změnou jejich životosprávy.


Celkový stav těla se nám odráží na pleti, kůži i nehtech. Záleží nám na kvalitě a výsledcích tak, aby se naši klienti cítili vždy spokojeně, výjimečně a rádi se k nám vraceli. Věříme, že šťastný a se sebou spokojený klient nalezne v životě tu správnou rovnováhu. V našich salonech nabízíme oázu klidu v centru rušného města.

Majitelka Medical Esthet & Spa

Majitelka
Medical Esthet & Spa

Jaroslava valentová

Láska ke kosmetice, kráse a pomoci lidem realizovat své sny, taková byla celoživotní myšlenka Jaroslavy Valentové, Skincare expert, která pomáhá lidem měnit jejich životy už řadu let. Salon Medical Esthet & Spa založila před 15 lety, kdy se rozhodla předávat dál své celoživotní znalosti a lásku ke své práci. S lékařskou kosmetikou Biologique Recherche se poprvé setkala přímo v Paříži, nadchla jí svou unikátní filozofií a individuálním přístupem v péči o pleť. Její klienti jsou pro ni společně se svou rodinou prioritní a nejdůležitější, proto bylo spojení s touto inovativní značkou jasnou volbou. Své klienty učí řešit nejen jejich vnější krásu, ale především i tu vnitřní, která je základem té největší spokojenosti. Odměnou jsou jí výsledky ve šťastných tvářích, které se svými klienty sdílí a jsou jí motivací posouvat svou práci dál.

TÝM JAROSLAVY VALENTOVÉ

BIOLOGIQUE RECHERCHE

Iveta

senior
Biologique Recherche

kaTEŘINA

senior
Biologique Recherche

jiřina

junior
Biologique Recherche

sledujte nás

Na instagramu