Permanentní makeup

služby

NANO TECHNOLOGIE NEJPŘIROZENĚJŠÍ PERMANENTNÍ MAKE-UP SWISS COLOR VLASY-OBOČÍ-OČNÍ LINKY-RTY-PRSA

Přinášíme v oblasti permanentního make-upu metodu – švýcarskou přístrojovou technologii Swiss Liner TOP sensi drive  (citlivá řídící jednotka se samoochlazováním)

Inovativní druh permanentního make-upu, kdy se NANO jehla vyvíjela 3 roky umožňuje kreslit, bodovat a vpravit pigment do VLÁSKOVÝCH LINIÍ velmi citlivě a přesně (bezbolestně), což znamená, že přístroj vytváří velmi přesné  a ostré tenké linie napodobenin přirozených vlasů a chloupků v obočí.   

Každý zákrok má svůj jehlový systém a softwear program kontroly nastavení hloubky jehly, rychlost a tloušťku kůže v dané zákrokové oblasti, který je určen pro různé techniky v závislosti určitého úkonu, který chceme dosáhnout jako stínování chloupků obočí.

MEDICAL ESTHET & SPA POMÁHÁ ŘEŠIT KRÁSU TĚMI NEJMODERNĚJŠÍMI A NEJÚČINĚJŠÍMI PŘÍPRAVKY A TECHNOLOGIEMI. POSKYTUJEME SLUŽBY KOMPLETNÍ.

Švýcarské barvy SWISSCOLOR – Micropigmenty nejvyšší kvality, přesnosti a trvanlivosti ověřené ve Švýcarsku lékaři estetické chirurgie.

Swiss Colors micropigmenty neoxidují například do červené barvy či šedé barvy, byly vyvinuté pro obnovu barevnosti v různých odstínech a tónech. 

Mikropigmenty jsou vysoce koncentrované, a proto si zachovávají po vyhojení svojí původní barvu pokožky těla, aby byl efekt co nejpřirozenější.

V porovnání s tradičním PMU, vyžaduje i jiné tetovací přístroje a moduly, určené k NANO technologii, které umožňují práci na specifických tkaninách.

K vyhojení dochází po 5-7 dnech. Odstraňuje nežádoucí pigmentované obočí.

ceník

služeb

Objednávka

Zaujaly vás naše služby?