Permanentní makeup

služby

MICROBLADING 3D ČEPELKOVÁ METODA OBOČÍ

Čepelková metoda – 3D permanentní make-up – vláskování, nebo-li japonská technologie permanentního make-upu Microblading. 
Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel- čepelky – ručně. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu.
Vláskování se provádí vykreslením jednotlivých chloupků obočí, která vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelná od přírodního obočí. U obočí doplňuji jeho hustotu jednotlivými chloupky, které odpovídají přirozenému obočí.

Chloupková metoda mikročepelkou spočívá v tom, že mělký řez malou čepelkou (tvořenou několika hroty v řadě) je veden v místech růstu obočí napodobující tvar a směr původních chloupků. Vedení a tvar chloupků může být krátký, dlouhý, pravidelný tak, aby výsledkem bylo na první pohled přirozený vzhled obočí. Takto vytvořený chloupek je výraznější než jednodušší vytetovaný. Použitím několika barevných odstínů lze dosáhnou i plastického vzhledu obočí.

 

NANO TECHNOLOGIE NEJPŘIROZENĚJŠÍ PERMANENTNÍ MAKE-UP SWISS COLOR VLASY-OBOČÍ-OČNÍ LINKY-RTY-PRSA

Jako první salon v Praze prinášíme v oblasti permanentního make-upu novinku – švýcarskou přístrojovou technologii Swiss Liner TOP sensi drive  (citlivá řídící jednotka se samoochlazováním)

Nový druh permanentního make-upu, kdy se NANO jehla vyvíjela 3 roky, která umožňuje kreslit, bodovat a vpravit pigment do VLÁSKOVÝCH LINIÍ velmi citlivě a přesně (téměř bezbolestně), což znamená, že přístroj vytváří velmi přesné  a ostré tenké linie napodobenin přirozených vlasů a chloupků v obočí.   

Každý zákrok má svůj jehlový systém a softvér, program kontroly nastavení hloubky jehly, rychlost a tloušťku kůže v dané zákrokové oblasti, který je určen pro různé techniky v závislosti určitého úkonu, který chceme dosáhnout jako stínování, chloupky, vlasy, prsní dvorce, výplň, kontury a pod

MEDICAL ESTHET & SPA POMÁHÁ ŘEŠIT KRÁSU TĚMI NEJMODERNĚJŠÍMI A NEJÚČINĚJŠÍMI PŘÍPRAVKY A TECHNOLOGIEMI. POSKYTUJEME SLUŽBY KOMPLETNÍ.

Švýcarské barvy SWISSCOLOR – Micropigmenty nejvyšší kvality, přesnosti a trvanlivosti ověřené ve Švýcarsku lékaři estetické chirurgie

Swiss Colors mikropigmenty neoxidují například do červené barvy či šedé barvy, byly vyvinuté pro obnovu barevnosti v různých odstínech a tónech. 

Mikropigmenty jsou vysoce koncentrované, a proto si zachovávají po vyhojení svojí původní barvu pokožky těla, aby byl efekt co nejpřirozenější.

V porovnání s tradičním PMU, vyžaduje i jiné tetovací přístroje a moduly, určené k NANO technologii, které umožňují práci na specifických tkaninách.

+ k tomu doplňková služba = BEZBOLESTNÁ TECHNOLOGIE ODSTRANĚNÍ STARÉHO A ŠPATNĚ PROVEDENÉHO PERMANENTNÍHO MAKE-UPU V MEDICAL ESTHET & SPA.

OBOČÍ – OČNÍ LINKY – RTY

SC ColorX je produkt na bázi kyseliny mléčné. Vpraví se nano jehlou do požadovaných míst starého PM a vypudí tak staré barvivo uložené mezi epidermis a dermis. Zákrok se může provádět jednou, dvakrát či třikrát, záleží na sytosti a hloubce uloženého starého barviva.

K vyhojení dochází po 5-7 dnech. Odstraňuje nežádoucí pigmentované obočí, rty a obočí.

ceník

služeb

Objednávka

Zaujaly vás naše služby?