co je u nás nového

Novinky

NANOTECHNOLOGIE OBOČÍ

Přinášíme v oblasti permanentního make-upu metodu – švýcarskou přístrojovou technologii Swiss Liner TOP sensi drive  (citlivá řídící jednotka se samoochlazováním) Inovativní druh permanentního make-upu, kdy se NANO jehla vyvíjela 3

ČÍST VÍCE »

Diagnostika pleti

Proto abychom Vaši pleť mohli léčit a stabilizovat ji do zdravého stavu a mohli tak určit co nejvhodnější domácí a profesionální péči produktů Biologique Recherche, máme v našem Institutu diagnostický přístroj Skin Instant Lab od BR pro dokonalou analýzu pleti a její skutečný stav ˇSkin Instant’.

ČÍST VÍCE »

Laminace obočí

Laminace se stala celosvětové velmi trendy službou, po které je aktuálně velká poptávka. Jde o úpravu vašich vlastních chloupků, které se během dne kroutí různými směry, trčí, zkrátka nedají se jen tak zkrotit, aby vypadaly celý den upraveně a v požadovaném tvaru.

ČÍST VÍCE »

Haute Couture

Jako průkopník v personalizovaném kosmetickém ošetření využila značka Biologique Recherche svých odborných znalostí z této oblasti, aby rozšířila individualizovaný přístup vytvořením speciálního programu péče na míru.

ČÍST VÍCE »

Sérum de Teins

Sérums de Teint jsou sjednocující přípravky pro péči o pleť, které poskytují přirozené pokrytí a zároveň umožňují pokožce dýchat. Jejich photo-protecting a anti-pollution účinné látky

ČÍST VÍCE »

sledujte nás

Na instagramu