Mezoterapie

PROCEDURA

MESOTHERAPY VITAMIN NOURISHING BIOLOGIQUE RECHERCHE COCTAIL

Tato metoda si zakládá na zjištěních přinést aktivní látky přímo na místa, kde bude jejich účinnost nejefektivnější. Koktejl vitamin Coctail d’Actifs Régénerants obohacený o aktivní ingredience získané nejnovější biotechnologií určený pro hloubkové a intenzivní multiaktivní efekt, dokonce i v případě velmi devitalizované a stresové pleti. Jedná se o okamžitý a intenzivní transport aktivních látek do vrchní vrstvy epidermis, která probíhá na základě vibrace specificky uspořádaných 18kusů mikrojehliček. Speciálnítvar mikrojehliček umožňuje dosáhnout bezbolestné stimulace. K opětovnému uzavření povrchové perforace dochází ve velmi krátkém časovém úseku. Antioxidační efekt pomocí RH-Polypeptide-2, Vitamin E a Vitamin C chrání pleť před negativními účinky volných radikálů. Regenerační efekt pomocí Vitaminu A a Vitaminu B7. Ochrana, Hydratace, Tonizace je pomocí Coenzyme A, Cytosine, Adenosine Cyclic Phosphate, Guanosine, Thymine, Vitamin B3, B5, B6, B12, Amino-Kyseliny, Rh-Polypeptide-1, Rh- Oligopeptide-1, Rh-Oligopeptide-2, Copper Tripeptide-1. Dochází k hloubkové stimulaci epidermis a produkce kolagenu a elastinu, k redukci vrásek a jemných linek, dále k regeneraci pleti díky urychlení buněčného dělení. Zlepšení elasticity pleti, zásobování pleti vodou vede k plnější a hutnější pleti, pórya jizvy jsou redukovány. Kosmetické ošetření plné vitamin je požitkem nejen pro pokožku, ale i pro smysly. Pleť je silně vyživena, plná života a záře.

DERMAHEAL HSR NEJSILNĚJŠÍ MEZOTERAPIE S 58 ÚČINNÝCH LÁTEK (HYALURONIC ACID SKIN REJUVENATION)

Dermaheal HSR je nejúčinější mezoterapeutický koktejl, který dodá vaší pokožce 58 aktivních látek včetně kyseliny hyaluronové.  

Po aplikaci je pokožka rozzářená, revitalizovaná, hydratovaná, dochází k redukci jemných vrásek a následnému nástupu díky peptidů k omlazení a odstranění jizviček po akné.  

Tento výrobek obsahuje opravdu nejobsáhlejší složení na současném trhu. 

  

POPIS: 

Díky Dermaheal HSR budete mít krásnou a revitalizovanou pokožku a zbavíte se mírných nedostatků pleti, jako jsou jizvičky po akné, jemné vrásky a rozšířené poŕy. Kúra obsahuje 58 aktivních ingrediencí, které dodají pokožce absolutní regeneraci. Komplex biomimetických peptidů odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsažená kys.hyaluronová dodá správnou hydrataci. Vitamíny a aminokyseliny dodají pokožce energii a odstraňují kožní nesrovnalosti. Celkově dochází po aplikaci k výraznému zlepšení pokožky.   

ÚČINKY:   

  •   Omlazení pleti – tvorbou nových kožních buněk redukuje vrásky
  •   Navýšení elasticity pokožky – regulací tvorby kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix)
  •   Indikován na redukci akné a na pleť s rozšířenými póry
  •   Pro revitalizaci, hydrataci suché a matné pokožky
  •   Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku 
  •   stahuje rozšířené póry

 

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ (58 ÚČINNÝCH LÁTEK)

5 biomimetických peptidů – redukují vrásky, revitalizují pokožku. 1% kyselina hyaluronová  – dodá pokožce hydrataci 13 vitamínů – příznivě revitalizují pokožku 24 aminokyselin – tvorba fibloblastů 5 minerálů – ochraňují pokožku před nepříznivými vlivy 4 koenzymy – proliferují a revitalizují kožní buňky 4 nukleové kyseliny – regulují syntézu proteinů 2 redukční činidla – zastavují oxidaci dermálních a epidermálních buněk

5 biomimetických peptidů detailně

 Acetyl Decapeptide 3 (Rejuline) – redukuje vznik nových a již stávající vrásky aktivním vytvářením nových kožních buněk

Decapeptid 4( CG-IDP2) – anti-aging efekt a efekt hojení ran

Oligopeptid-24 (CG-EDP3) – redukuje jizvy aktivním vytvářením nových kožních buněk

Tripeptide-6 (CG-CTP) – hydratuje suchou pokožku a udržuje správnou hodnotu hydratace

Copper Tripeptide-1 (CG-Cooper Peptid) – napomáhá prokrvovat pokožku a její revitalizaci 

13 vitamínů

 Retinol (vit.A), Biotin (vit.B7), Tokoferol (vit.E),Pyridoxine (vit.B6), Thiamin (vit.B1), Kyanokobalamin (vit.B12)

Riboflavin (vit.B2), Aminobenzoová kyselina (vit.B10), Niacinamid (vit. B3), Menadion (vit. K), Kyselina listová (vit.B9), Pantothenát vápenatý (vit.B5), Inositol (vit. I)

PROČ NAJDETE VÝROBEK JEN U PROŠKOLENÝCH ODBORNÍKŮ?

Výrobek Dermaheal HSR najdete pouze u proškolených odborníků. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Po konzultaci proškolený odborník vyhodnotí, zda je pro vás tato terapie vhodná a poučí vás o možných výsledcích.  

Mezoterapii provádíme nejnovějším  přístrojem Swiss Liner Advanced (Švýcarsko) to nejlepší, co současný technický pokrok na trhu umožňuje se svými inovativními, jednorázovými a hygienickými moduly poskytuje vysoký stupeň dodržování hygienických norem. Jehly a jehlové trysky tvoří integrovaný celek – modul.  Z hlediska hygieny je modul uzavřen, zabezpečený proti jakémukoli znečištění. Moduly jsou na jednorázové použití.  

Mezoterapii Lift Meso Concept *** 1 a jeho modul má 18 jehliček a umožňuje ošetřit lehce a bezbolestně všechny partie na tváři, krku a dekoltu.  Výhodou švýcarského přístroje je, že rychlost jehlové funkce je řízena automaticky.

MEZOTERAPIE - VÝTAŽKY Z KMENOVÝCH BUNĚK DERMAHEAL STEM C’RUM S VÝTAŽKY Z KMENOVÝCH BUNĚK - DERMAHEAL STEM C’RUM SR

Jediný přípravek na trhu, který obsahuje výtažky z kmenových buněk z adipocytní tkáně. Dokáže vytvářet nové kožní buňky, zmírňuje tak již existující jemné vrásky, zároveň brání vzniku nových.
Pokud chcete dopřát pleti opravdu luxus, jste na správném místě.
(K dostání pouze u proškoleného odborníka)

POPIS

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk podporují tvorbu nových kožních buněk, viditelně tak pleť omlazují. Obsažené růstové faktory posilují pružnost kůže tím, že vyvolávají syntézu kolagenu, elastinu a jiných ECM (extracelulární matrix – mezibuněčný prostor). Pokožka je tak po aplikaci celkové kúry viditelně mladší, maximálně hydratovaná a zregenerovaná. Jako jediný přípravek na trhu obsahuje Stem Cŕum SR (Skin Rejuvenation) výtažek z kmenových buněk z humánního adipocytu, nikoliv bezvýznamné výtažky z různých rostlin.

ÚČINKY

Výtažek z kmenových buněk pomáhá proliferovat neboli množit stávající kožní buňky, což viditelně omlazuje pokožku. 
Celkem 6 růstových faktorů vyvolává v pokožce syntézu kolagenu, elastinu a dalších součástí mezibuněčného prostoru. 

Tím se redukují stávající jemné vrásky a pokožka je ideálně hydratována. Niacinamid (vitamin B3) navíc přispívá k dobrému stavu pokožky.

VÝHODY

Jedinečný produkt s unikátním složením. Efektivní řešení redukce vrásek a kompletní rejuvenace pokožky

Účinný pro redukci jizev po akné

Balení ve formě kúry, která se aplikuje po dobu 6 týdnů

SLOŽENÍ

sh-oligopeptid-1 (EGF) 
sh-oligopeptid-2 (IGF-1) 

sh-polypeptid-1 (bFGF) 

sh-polypeptid-2 (TRX)

sh-polypeptid-5 (TGF-B3) 

sh-polypeptid-11 (aFGF) 

Výtažek upraveného humánního adipocytu (výtažek z kmenových buněk lidského tuku)

Niacinamid (vitamin B3)

PROČ NAJDETE VÝROBEK JEN U PROŠKOLENÝCH ODBORNÍKŮ?

Výrobek Dermaheal HSR najdete pouze u proškolených odborníků. Jedná se o výrobek profesionální řady, u kterého je nutné dodržovat správný způsob aplikace. Po konzultaci proškolený odborník vyhodnotí, zda je pro vás tato terapie vhodná a poučí vás o možných výsledcích. 

Mezoterapii provádíme nejnovějším přístrojem Swiss Liner Advanced (Švýcarsko) to nejlepší, co současný technický pokrok na trhu umožňuje se svými inovativními, jednorázovými a hygienickými moduly poskytuje vysoký stupeň dodržování hygienických norem. Jehly a jehlové trysky tvoří integrovaný celek – modul.  Z hlediska hygieny je modul uzavřen, zabezpečený proti znečištění. 

Moduly jsou na jednorázové použití. Mezoterapii Lift Meso Concept *** 1 a jeho modul má 18 jehliček a umožňuje ošetřit lehce a bezbolestně všechny partie na tváři, krku a dekoltu.  Výhodou švýcarského přístroje je, že rychlost jehlové funkce je řízena automaticky.

ceník

Zaujala vás mezoterapie?