LPG

procedura

Lpg tělová procedura

LPG LYPOMASSAGE CELLU M6 INTEGRAL

Firma LPG představila tento přístroj v roce 2014 s inovovanou léčebnou hlavicí na odbourávání tuku. Cellu M6 nabízí řešení pro zeštíhlení a omlazení pleti, která jsou 100% přírodní a zároveň funkční.

LPG firma je majitelem mnoha patentovaných technologií, které dokáží pomocí buněčné stimulace nastartovat spící nebo stárnoucí metabolismus a oživit tím jejich zdravé fungování. Účinnost patentu “dermologie” byla prokázaná ve více než 110 klinických studiích a je statisticky vyhodnoceno, že denně využívá léčebných účinků přístrojů LPG až 100 000 lidí.
Fyziologický účinek přístroje Cellu M6, zvyšuje krevní oběh v pokožce (4x) a také zvyšuje lymfatický systém (3x).

Cellu M6 je přístroj který ošetřuje celulitidu, povislou kůži a přirozeně odbourává tuk, který je odolný i vůči dietám a cvičení. Zlepšuje odbourávání tuku až o 70 % (klinická studie INSERM 2010.)

Cellu M6 je cílená mechanostimulace léčebnou hlavicí, která vyvolává intenzivní biologické reakce individuálně řízenými motorizovanými válečkami. Zjemňuje tkáně, vyhlazuje celulitidu, revitalizuje krevní oběh, obnovuje spalování tuků v problematických partiích. Sofistikovaný systém a pohyb válečků vytváří více než 300 úchopů kožní a podkožní tkáně. Dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu a tím zpevnit povolenou kůži.

Firma LPG je skutečný fenomén, který je prověřen časem, klinickým studiemi, vědeckou komunitou i zákazníky. Cellu M6 je jejich poslední inovací.

Fotografie před a po ošetření

JAK TO FUNGUJE?

Přístroj funguje na základě mechanostimulace. Terapeutická hlavice obsahuje dva samostatně řízené motorické válečky, které vyvolávají intenzivní biologické reakce. Stimulují tukové buňky k lepšímu metabolismu, čímž podporují odbourávání tuku a podporují fibroblasty – buňky vazivové tkáně, které následně produkují kolagen a elastin čímž zpevní povolenou kůži. Ošetření je velmi příjemné, bez chirurgického zásahu, bez diety a bez cvičení. Přirozeně odbourává lokalizovaný tuk, i ten který je odolný vůči dietě a cvičení. Oživuje krevní a lymfatický systém. Vyhlazuje celulitidu. Tvaruje postavu a zpevní povolenou kůži. Po ošetření vás natřeme zpevňujícím/odvodňujícím krémem na problematické partie.

JAK ČASTO OPAKOVAT?

Chcete li opravdu dosáhnout viditelných výsledků, které jsou nejenom pocitové, ale i viditelné a měřitelné, doporučuje se minimálně 10 ošetření a to nejméně 2 krát týdně. Pak pokračovat v udržovací terapii 1 x měsíčně.

CENÍK

Zaujala vás Lpg tělová procedura

Lpg obličejová procedura

LPG Endermolift

Základem procedury je speciální mechanická stimulace povrchu kůže. Hlavním cílem působení přístroje LPG jsou fibroblasty. Fibroblasty jsou buňky, kterým se říká „buňky mládí“. Tyto buňky snižují svou činnost v organizmu po dosažení věku 25 let, následkem čehož se v těle vytváří méně kolagenu a elastinu, proto kůže ztrácí svoji pevnost a objevují se projevy stárnutí, například vrásky a povadnutí kontur obličeje. Technologie LPG Endermolift stimuluje aktivitu fibroblastu a zlepšuje pevnost tkání obličeje, krku a dekoltu. Následkem jeho působení se obnovuje produkce kolagenu a elastinu a výsledkem je dlouhodobě mladistvější vzhled. LPG lifting je jedinou technologií, která odstraňuje příčiny věkových změn a ne jejich následků. Zároveň uvolňuje skryté rezervy tkání, probouzí buněčnou paměť a podporuje přirozené omlazení pletí.

Procedura je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

V našem saloně pro provedení procedury Endermolift používáme nejnovější přístroj – Mobilift M6® s inovovanou terapeutickou hlavicí Ergolift s novým patentem LPG integrovaným mikro-motorem pro dvojrozměrnou stimulaci Mecano-stimulationTM: vertikální (sekvenční sání) a horizontální (rychlost kmitů klapek). Tím byla docílena o 270% zvýšená stimulace tkání (oproti předchozí LPG nemotorické LIFT technologii) s přesně cíleným působením na pokožce (okysličení, zpevnění, vyživení, vyplnění, drenáž, uvolnění tuků). Dva terapeutické nástavce s vyjímatelnými klapkami, LIFT 10 a LIFT 20 přizpůsobené partiím obličeje.

Výsledky procedury

 • Snížení hloubky vrásek – 43%,
 • Zvýšení pevnosti kůže – 53%,
 • Snížení množství podkožního tuku v dolní části obličeje – 48%,
 • Produktivita genů zodpovídajících za produkci kolagenu se zvýšila o 240 %,
 • Produktivita genů zodpovídajících za produkci elastinu se zvýšila o 160 %,
 • Použití procedury lze doporučit při následujících problémech:

 

Unavená a bledá pleť

 • Požadavek – oživit unavenou a mdlou pleť (stres, kouření atd.)
 • Výsledek – zářící a okysličená pleť.

 

Oční lifting

 • Požadavek – odstranit vrásky kolem očí, uvolnit tlak v očích způsobující otoky a kruhy pod očima.
 • Výsledek – odstranění vrásek kolem očí a očního tlaku způsobujícího otoky, zářící pleť kolem očí a odpočaté oči.

 

Vyhlazení drobných vrásek

 • Požadavek – zachytit každou jednotlivou vrásku a vyplnit ji.
 • Výsledek – kůže vypadá mladistvější a hladší.

 

Aktivace produkce kolagenu

 • Požadavek – zpevnit pleť do hloubky.
 • Výsledek – zpevnění kůže do hloubky, zpevněné kontury obličeje.


Lifting kontur obličeje

 • Požadavek – odstranit tzv. dvojitou bradu a zeštíhlit spodní část obličeje.
 • Výsledek – redukce druhé brady a zpevnění dolní části obličeje. Tukové zásoby z brady mizí až o 48 %.


Obnovení pleťových buněk

 • Požadavek – kompletní ošetření obličeje, krku a dekoltu zaměřené na potlačení stárnutí pleti.
 • Výsledek – vyhlazení kůže na krku, dekoltu a obličeji, mladistvější vzhled, vypnutí pletí o 240 %.

CENÍK

Zaujala vás Lpg obličejová procedura