LPG LYPOMASSAGE CELLU M6 INTEGRAL

Cellu M6 nabízí řešení pro zeštíhlení a omlazení pleti, která jsou 100% přírodní a zároveň funkční.

LPG firma je majitelem mnoha patentovaných technologií, které dokáží pomocí buněčné stimulace nastartovat spící nebo stárnoucí metabolismus a oživit tím jejich zdravé fungování. Účinnost patentu “dermologie” byla prokázaná ve více než 110 klinických studiích a je statisticky vyhodnoceno, že denně využívá léčebných účinků přístrojů LPG až 100 000 lidí.
Fyziologický účinek přístroje Cellu M6, zvyšuje krevní oběh v pokožce (4x) a také zvyšuje lymfatický systém (3x).

Cellu M6 je přístroj který ošetřuje celulitidu, povislou kůži a přirozeně odbourává tuk, který je odolný i vůči dietám a cvičení. Zlepšuje odbourávání tuku až o 70 % (klinická studie INSERM 2010.)

Cellu M6 je cílená mechanostimulace léčebnou hlavicí, která vyvolává intenzivní biologické reakce individuálně řízenými motorizovanými válečkami. Zjemňuje tkáně, vyhlazuje celulitidu, revitalizuje krevní oběh, obnovuje spalování tuků v problematických partiích. Sofistikovaný systém a pohyb válečků vytváří více než 300 úchopů kožní a podkožní tkáně. Dokáže stimulovat produkci kolagenu a elastinu a tím zpevnit povolenou kůži.

Firma LPG je skutečný fenomén, který je prověřen časem, klinickým studiemi, vědeckou komunitou i zákazníky. Cellu M6 je jejich poslední inovací.