Bio sculpture

JEDINEČNÁ PŘÍRODNÍ NEHTOVÁ KOSMETIKA

O nás

Bio sculpture

V Roce 1988 představila Elmien Scholtz jedinečný, první gelový nehtový systém na světě: Bio Sculpture Gel. Od té doby celosvětově vede v přírodní péči o nehty. Mezi významné klientky značky patří například Victoria Beckham, Beyonce, Rihhana, Adele, Sandra Bullock a mnoho dalších. Bio Sculpture byl první značkou nabízející gelový UV/LED systém, který vydrží 3-4 týdny a který se nanáší a odstraňuje bez předchozího pilování či broušení, pouze za pomoci nízkoacetonového odstraňovače, tedy absolutně bez poškození nehtu. A to je to jedinečné.

Bio Sculpture nehtová ošetření a kosmetika jsou volbou pro všechny, koho zajímá zdraví a kvalitní péče. Je vhodný pro všechny typy nehtů – od zdravých a pevných po roztřepené, polámané a tenké nehty bez lesku, které byly v minulosti často namáhány klasickou modeláží, akrylovými nehty, fyzickou aktivitou, nemocí nebo jim jen nebyla věnována dostatečná péče.

Právě pro různé typy poškození Bio Sculpture vyvinul různé varianty nehtových ošetření, které nehty ozdraví, posílí a vyživí. Dle potřeb každé klientky pak díky správnému výběru typu gelu vytvoří zcela přirozené prodloužení nehtů, posílení přirozeného nehtu, podporu nehtových lůžek, nehtové modelace nebo Nail Art. Jedinečné je pak použití hedvábí k opravám narušených nebo zlomených nehtů.

Sídlo Bio Sculpture se nachází v srdci Jižní Afriky v městečku Clocolan. Obklopen úchvatnou africkou krajinou a divokým životem. Skutečná oáza klidu. Ultramoderní továrna o rozloze 3000 m² je ekologicky šetrná budova, kterou klimatizuje proudění vzduchu, využívá přirozeného osvětlení a přirozený sběr vody. Továrna je certifikována podle ISO 22716 pro správné výrobní postupy a je spravována podle normy ISO 9001: 2008 s pravidelným každoročním auditem.

Naše profesionální

služby

TOp

PRODUKTy

ETHOS Lavender Base

Bio Sculpture GEMINI polish

Hand & Body Butter

Ethos Vitamin Dose

Naše pobočka

Medical esthet & spa

Biologique Recherche & Bio Sculpture Institut

ADRESA: Elišky Krásnohorské 1021/12 Praha 1 – Staré město

TELEFON: +420 775 435 605

E-MAIL: staremesto@medicalesthetspa.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

Po – Pá:    10:00 – 20:00 / možnost dohody

Sobota: možnost dohody

Nedělě: možnost dohody

sledujte nás

Na instagramu